Teknik/Teklif Zarflarının Teslim Alma İşlemleri

Başa Dön  Önceki Sayfa  Sonraki Sayfa

 

 Belli istekliler arasında ihale ise Teklif Zarflarının, pazarlık usulü ihale ise Teknik Teklif Zarfların teslim alınması işlemleri burada yapılır.

 

 Belli istekliler arasında ihale usulü uygulanıyor ise; önce davet edilen adayların ihale dokümanı satınalma işleminin yapılması gerekir.

 

 _Bullet Zarf teslim edeni kaydetmek için clip0001 düğmesi ile Teklif Dosyası Teslim Edenler penceresine ulaşın.

 _Bullet Dosya getiren firmanın satırı üstünde iken Dosyası Geldi düğmesi ile veya üstünde çift tıklatıp Teslim Edilen Dosyanın Kayıt Bilgileri penceresini açın.

 _Bullet Pencerede kayıt anındaki tarih-saat hazırdır. Dosyanın Geliş Şekli'ni belirleyip Tamam deyin.

 _Bullet Dosyası Geldi bilgilerinde hatalı kayıt yaparsanız clip0168 düğmesi ile sıra no'sunu ve geliş bilgilerini kaldırın.

Yeniden clip0169 düğmesi ile kayıt yaptığınızda sıra no'nun son numaradan başladığına dikkat edin.

 _Bullet Program geciken dosyanın kaydına izin vermez ve teslim almamanızı söyler. Dosya posta ile gelmişse, Postada Geciken Zarf olarak işlem yapar.

 _Bullet Dosyaların geliş sırasına göre -geliş anında- buraya kaydedilmesi zorunludur. Çünkü program alındı sıra no'sunu kayıt sırasına göre otomatik oluşturur.

 _Bullet Son başvuru saati dolduğunda Korumaya Al düğmesi ile gelen uyarıyı okuyun ve onaylayın. Böylece girilmiş bilgileri değiştirilememek üzere sabitleyin.

 _Bullet clip0204 düğmesi ile yazdırın ve zarfları sayarak ihale komisyonuna teslim edin.