Bulunulan dosyanın ihale ilanının yazdırılabildiği penceredir. Bu pencereye, Doküman/İlan Hazırlama Süreci menüsünden ulaşılabileceği gibi (İhale Komisyon Süreci başlayana kadar görüntülenir), İhale Dokümanı menüsünden de ulaşılabilir.

 _Bullet Doküman/İlan Hazırlama Süreci ya da İhale Dokümanı menüsünden İhale İlanı penceresine ulaşın.

 _Bullet Penceredeki yazılı bilgileri okuyun.

 _Bullet Yaklaşık Maliyet menüsünde girilmiş Mal/İş Kalemi Listesini de KSP'na aktarılan bilgilere eklemek istiyorsanız gerekli işaretlemeyi yapın. (Mal Alımı ve Hizmet Alımı ihaleleri için geçerlidir.)

 _Bullet Kamu Satınalma Platformu(KSP)na programda girmiş olduğunuz ihale dosyası ile ilgili bilgileri aktarmak istiyorsanız clip0312  düğmesini kullanın.

 _Bullet Gelen penceredeki yazılı bilgileri okuyun.

 _Bullet clip0313 düğmesi ile ihale ilanını da yazdırabilirsiniz.

 

 Not: İhale Bülteninde yayınlanacak ilanların, 01.01.2004 tarihinden itibaren internetten girilmesi gerekmektedir. Bu işlem kurumun www.kik.gov.tr adresli internet sayfasından Kamu Satınalma Platformu (KSP)'ndan yapılmaktadır.

 _Bullet Kamu Satınalma Platformu'na (KSP) İdare Girişi ile ulaşıp (Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girerek), İlan İşlemleri>İhale İlanı>İhale İlanı Hazırlama yolu ile İlan Hazırlama Modülünü açınız. (Daha önce kurmadıysanız veya uzun süredir kullanmıyorsanız, İlan Hazırlama-Kurulum Sihirbazı'nı çalıştırmalısınız.)

 _Bullet İhale türünü seçerek Kayıtlı İhaleler penceresine ulaşınız.

 _Bullet İhale Al özelliğini kullanarak açılan pencereden, ilgili ihale dosyasına ait klasörü bulup seçiniz. Tamam düğmesine tıkladığınızda, ihale dosyanız Kayıtlı İhaleler'e eklenecektir.

 

 clip0361

 _Bullet İhale İlan Formunu açarak aktarılan bilgileri kontrol ediniz. Gerekiyorsa, ekleme ya da düzeltme yapınız.

 

 Çerçeve Anlaşma İhaleleri çin:

 KSP için Kaydet işlemini yapmadan önce, yaptığınız çerçeve anlaşma ihalenizin hangi düzeyde olduğuna dair işaretlemeyi yapmalısınız.

 clip0431