Bakanlık Sayfasına İlan (Sağlık Bakanlığı İnternet Sayfasında İhale İlanını Yayınlama)

Başa Dön  Önceki Sayfa  Sonraki Sayfa

 

 Sağlık Bakanlığı'na bağlı kuruluşlar (İl Sağlık Müdürlükleri, Bakanlığa Bağlı Tüm Hastaneler ve Hıfzısıhha Bölge Müdürlükleri) ihale ilanlarını saglik.gov.tr'de bulunan İhale Yayın Portalı'nda da yayınlamaktadırlar.

 

 Sağlık Bakanlığı internet sayfasına ilan bilgilerinin aktarılması bu pencerede gerçekleşir. Bu özellik, Bakanlığa bağlı kuruluş olan program kullanıcılarında vardır.

 

 Bu pencereye, Doküman/İlan Hazırlama Süreci menüsünden ulaşılabileceği gibi (İhale Komisyon Süreci başlayana kadar görüntülenir), İhale Dokümanı menüsünden de ulaşılabilir. (Bakanlık Sayfasına İlan)

 

Ön İşlemler:

 İlan yayınlama işlemine başlamadan önce, ilanınızın son şeklinin verilerek, Kamu İhale Bülteninde yayınlanmak üzere KSP'ye (Kamu Satınalma Platformuna) gönderilmiş ve onayının alınmış olması gereklidir. (Kamu İhale Bülteni'nde yayınlanmayacaksa, Kamu İhale Kanunu hükümlerine göre yayınlanması gereken yere gönderilmiş olması gerekir.)

 

 İlanınız Kamu İhale Bülteninde yayınlanacaksa,

 _BulletKSP/İlan İşlemleri/İhale İlanı/İhale İlanı Sorgulama bölümünden İhale İlanı Yazdır özelliği kullanarak belgeyi açınız.

 _BulletDosya menüsünden Farklı Kaydet ile kayıt türünü Web Sayfası olarak seçip masaüstüne kaydediniz..

 

 İlanınız Kamu İhale Bülteninde yayınlanmayacaksa,

 _BulletYayınlanmak üzere son hali verilmiş ilan metninize ait (word) belgeyi açınız.

 _BulletDosya menüsünden Farklı Kaydet ile kayıt türünü Web Sayfası olarak seçip masaüstüne kaydediniz.

 

Ön işlemler bittikten sonra:

 

 _BulletPenceredeki yazılı bilgileri (ihale tarihi, ihale saati ve ihale konusu) okuyunuz.

 _Bulletclip0389 düğmesi ile açılan pencerede Web Sayfası türünde kaydedilmiş ilanınızı bulup açınız.

 clip0390

 _BulletMetin giriş alanına ilan metninizin geldiğini görünüz ve clip0001 düğmesini tıklatınız.

       _BulletSağlık Bakanlığı İhale İlanları Web Formu açılacaktır. Kullanıcı Kodu ve Şifrenizi girdikten sonra clip0001 düğmesini tıklatınız.

 _BulletUlaşılan pencerede kontrolünüzü yapınız. Gerekiyorsa "İhale Konusu" alanını düzenleyip Kaydet düğmesine basıp işlemi bitirebilirsiniz. İhale İlanları Web Formu'nda yer alan Yardım Dokümanından da yararlanabilirsiniz.