İşin Birim Fiyatları

Ana Sayfa 

 

Pozları Ana Kitaplarda Araştırmak-Yenilemek

 

 İşin Birim Fiyatları'nda bulunan pozların hangi ana kitaba ait oldukları yeniden araştırılıp bilgileri bulunan kitaplardan yenilenebilir. Bu özellik sayesinde Excel'den alınan pozların ait oldukları ana kitaba atanması kolaylıkla yapılabilir.

 _Bullet Düzen>Pozları Ana Kitaplarda Araştır-Yenile yazısını tıklatın.

 

 clip0657        

 

 Burada, bir poz ana kitapta bulunduğunda yenilenecek bilgileri belirtilmiştir. Pozun birim fiyatının yenilenmesi kullanıcının isteğine bağlıdır.

 

 Araştırılacak pozlar için kullanıcıya bırakılmış iki seçenek vardır: tüm pozlar veya henüz bir ana kitaba bağlı olmayan pozlar.

 _Bullet Seçiminizi yapın ve İleri'yi tıklatın.

 

 clip0658

 

 Program, birkaç saniyelik işlem süresinde pozları bulduğu ana kitaba bağlar ve duruma göre yukarıdakine benzer bir pencere oluşturur.

 

 Birden fazla sayıda ana kitapta bulunan pozlar Seçim Gerektirenler sekmesi altında toplanmışlardır. Pozun bu kitaplardan hangisine atandığı Tercih Edilen Kitap sütununda belirtilmiştir. Sağ penceredeki Diğer Kitaplar sütununda ise pozun bulunduğu diğer kitaplar gösterilmiştir. Bu kitap adı üstünde durup clip0659 düğmesine tıklatılırsa bu seçim ilgili poza atanır ve o poz soldaki listeden kaybolur.

 _Bullet Seçim gerektiren pozları Değiştir düğmesi ile istediğiniz kitaba bağlayın.

 _Bullet Ana Kitaplarda Olmayanlar sekmesindekiler özel pozlarınızdır.

 

Geri Dön