Benim Özel Kitaplarım

Ana Sayfa  Önceki Sayfa  Sonraki Sayfa

 

Benim Özel Analiz Kitaplarım

 

 Kullanıcının kendine özgü olarak tanımladığı pozlar ve analizler, Benim Özel Kitaplarım olarak saklanırlar ve aynı isimli menüden ulaşılıp izlenebilirler.

 

 Dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bu poz ve analizlerin herhangi bir iş dosyasına ait İşin Analizleri menülerinde hazırlanması gerektiğidir. Bir başka deyişle Benim Özel Analiz Kitaplarım, her iş'te kullanabilmek üzere saklanan analizler olarak düşünülmeli, bunlarla bir işlem (ekleme, silme, düzeltme,...) yapılacaksa uygun bir iş dosyasında iken İşin Analizleri menülerine eklenilip oralarda çalışılmalıdır. Doğal ki çalışılıp düzeltilen bilgiler yine Benim Özel Analiz Kitaplarım'a aktarılabilirler.

 

 Özel Kitap Tanımlarım menüsünde isim olarak tanımlanmış analiz dosyalarına ekleme ve silme işlemleri bu pencerede yapılır.

 

 Bulunulan iş için hangi dosya seçilmişse, ilk girişte o dosya görüntülenir ve bu dosyanın adı pencere adının yanında görüntülenir.

 

 Yapılmış bu seçimin değiştirilmesi gerekiyorsa Kitap Değiştir düğmesinden yararlanılır.

 

 

 _BulletBlue Hangi Analiz Şablonunun Kullanılacağını Belirlemek

 

 

Uyarı:        Burada sadece analiz ekleme ve silme işlemi yapılabildiğine, hesaplama işlemlerinin bu analizlerin kullanılacağı İşin Analizleri penceresinde yapılması gerektiğine dikkat ediniz.

 

 Benim özel analizlerimde bir işlem (yeni analiz ekleme, silme, düzeltme,...) yapılacaksa uygun bir iş dosyasında iken İşin Analizleri menülerinde çalışılmalıdır. Doğal ki çalışılıp düzeltilen bilgiler yine Benim Özel Analiz Kitaplarım'a aktarılmalıdır.