e-DoğrudanTemin

Kamu İdareleri için Doğrudan Temin İşlemlerinin Kontrolü Programı

e-DoğrudanTemin, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatı ile Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre doğrudan teminin işlemlerinin tümünü hızlı ve hatasız yapmaya yardım eder.

Deneme Sürümü Yükle Satın Alma Seçenekleri

doğrudan Temin

e-DoğrudanTemin Kullanırken Sık Sorulanlar

Genel Sorular

Sıklıkla yaptığım Teminler için şablon oluşturup kullanabilir miyim?

Evet. Destek İşlemler>Genel Ayarlar menüsünde yer alan Tip Onay Belgesi düğmesi ile açılan pencerede istediğiniz kadar bilgi girip bu belgeyi kaydedip saklayabilirsiniz.  Kullanmak istediğinizde ise, yine aynı menüde yer alan Seç düğmesi ile istediğiniz tip belgeyi bulup seçebilirsiniz.

Bu pencerede yapacağınız işlemler için F1 Yardım tuşundan yararlanabilirsiniz.

Programın oluşturduğu word belgelerinde nasıl kalıcı değişiklik yapabilirim?

Programın Yazdır komutu ile oluşturduğu word belgeleri her yazdırma işleminde tekrar oluştuğu için, bu aşamada yaptığınız değişiklikler bir sonraki yazdırma işleminde etkin olmayacaktır.

Kalıcı değişiklik yapmak istiyorsanız, bunu  Destek İşlemleri>Düzenlenecek Belgeler menüsü yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu pencerede yapacağınız işlemler için F1 Yardım tuşundan yararlanabilirsiniz.

Programı kurdum, ancak Lisans Sahibi bölümüne, "Bu program 10 Temin Dosyası ile . ." yazıyor. Neden?

Öncelikle Genel İşlemler > Lisans Kodu Girişi'nden Lisans Kodunuzu kontrol edin. Eğer doğru yazılmış ise ve internete bağlı iseniz; Genel İşlemler > Güncelleme Yöneticisi menüsüne girerek İdarenin Kimlik Bilgileri işaretli iken Karşıdan Yükle düğmesine basın ve işlemi tamamlayın. Düzelmiyorsa Destek Hattı'nı arayabilirsiniz.