e-Hakediş

Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Deneme Sürümü Yükle  Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş 1

e-Hakediş ne iş yapar?

4734 sayılı Kanuna uygun olarak, Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız yapar.

e-Hakediş kimler içindir?

Bayındırlık, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, Belediyeler… kısaca 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına giren tüm kurumlar ve bunlara iş yapan yükleniciler içindir.

e-Hakediş ne tür işlerde kullanılır?

Kamu İhale Kanunu’na göre ihale edilen, Anahtar Teslimi Götürü Bedel ve Birim Fiyat Teklif türündeki yapım işlerinde kullanılır.

e-hakediş 2

Türkiye’de buna İş Programı denir!

Akıllı İş Grupları, gelişmiş İnşaat İş Programı ve benzersiz Mahal Listesi ile yine rakipsiz…

Yaklaşık Maliyet Hesaplama, Hakediş ve Kesin Hesap Düzenleme, İş Programı Hazırlama Paket Programı

e-hakediş 3

e-HakedişCAD

Çizimden Metraj Alabilen Yaklaşık Maliyet Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

e-Hakediş CAD 1

Çizilmiş bir projeden
otomatik metraj çıkarmak,
maliyet hesaplamak!

Bunu hayal etmiş olmalısınız.

e-Hakediş CAD 3

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye'de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

e-Hakediş CAD 4

Tek Tıklama Yeter

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın,
bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

e-Hakediş CAD 5

e-Hakediş Avantajları

Dilerseniz programı Akıllı Bellek’le birlikte edinerek bilgisayar taşıma derdinden kurtulun.

Akıllı Bellek; bilgi depolama ve lisans kodlarını saklama özelliği olan ve bilgisayarın USB girişine takılan taşınabilir bir aygıttır. Akıllı Bellek ile kullanılan paket programlar Oska’nın AR-GE faaliyetleri sonucunda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kullanıma sunduğu teknolojik bir yeniliktir.

Dilerseniz e-Hakediş’i Akıllı Bellek’le birlikte edinerek programı ve tüm çalıştıklarınızı her an yanınızda taşıyabilir, her istediğinizde bir bilgisayara takıp çalışmayı sürdürebilirsiniz. Böylece bilgisayar taşıma zorunda olmadığınız gibi size ait maliyet ve hakediş bilgilerinizin güvenliği de eksiksiz sağlanmış olur.

Analiz sihirbazını kullanarak hızlı ve kolay analizler hazırlayın.

Sizi adım adım sonuca götüren, hata yapmanızı engelleyen işlem sırası ile kolay ve hızlı analizler yaparken kendinizi analiz sihirbazı gibi hissedin.

Kullanıcı dostu menüleri ile daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde edin.

e-Hakediş kullanıcı dostu arayüzleri, iş dosyasına göre özelleşen menü şekli ile tamamen yeni bir deneyim sunar. Paket programla çalışma deneyimi olmayan kullanıcılar bile kolaylıkla öğrenip kısa sürede profesyonel kullanıcı düzeyine yükselebilirler.

Güncelleme Yöneticini kullanıp yeni neler var, hangilerini güncellemeliyim gibi soruların yanıtını siz düşünmeyin.

Benzersiz Güncelleme Yöneticisi, size tüm yenilikleri duyurduğu gibi onları programınızda daha önce açtığınız dosyalarınıza da güvenle uygulamanızı sağlıyor.

Dosya Yöneticisi ile profesyonel bilgisayar kullanıcıları gibi işlemler yapın.

Dosya gönderme, alma, güncelleme, yedekleme, yedekten alma gibi işleriniz için Dosya Yöneticisini kullanın. Böylelikle profesyonel kullanıcıların yapabildiği karmaşık işlemleri bile düğmelere tıklayarak kolayca ve güvenle yapın.

Tüm kamu kurumlarının yayınladığı birim fiyat ve analizlerden istediğinizi seçerek kullanın.

80.000’in üzerinde poz, tanımı, tarifi ve analizi ile her an ve güncel olarak elinizin altında olsun. Poz arama özelliği ile adında, numarasında ve tarifindeki bir sözcükle kolayca bulun ve kullanın.

Bilgilerinizi kolayca şantiyeye, merkez ofise ya da eve gönderip veya getirip paylaşın.

Gelişmiş dosya gönderme özelliğini kullanarak bilgileri ekibinizin diğer üyeleriyle paylaşın. Ekip arkadaşlarınızın kolayca verilere erişerek bunları düzenlemesini ve benzer bilgilerle çalışabilmesini sağlayın.

Dilerseniz e-Hakediş’i Akıllı Bellek'le birlikte edinerek programı ve tüm çalıştıklarınızı her an yanınızda taşıyabilir, her istediğinizde bir bilgisayara takıp çalışmayı sürdürebilirsiniz. Böylece bilgisayar taşıma zorunda olmadığınız gibi size ait maliyet ve hakediş bilgilerinizin güvenliği de eksiksiz sağlanmış olur.

Benim Dosyalarım’ı kullanarak işinize ve bölgelere özgü fiyatlar ve analizler oluşturun.

Sınırsız sayıda Benim Pozlarım ve Benim Analizlerim tanımlama özelliğini kullanın. Böylece ülke, bölge, idare gibi kıstaslara göre değişen fiyat ve analiz dosyalarınız size özgü olarak hazır olsun. Yeni açtığınız bir dosyada bunlardan istediğinizi kullanarak güvenli hesaplar yapın.

Pursantajdan Toplam Yaklaşık Maliyeti Bulma özelliğini kullanarak sizin hesabınızla karşılaştırın.

Bu özellik, pursantajı (yüzdesi) ve miktarından emin olduğunuz bir iş kalemi yardımıyla bir işin toplam yaklaşık maliyetini ve diğer iş kalemlerinin miktarlarını bulmanızı sağlar. Böylece bulduğunuz değerleri, iş kalemlerini tek tek girerek yaptığınız hesapla karşılaştırıp olası bir hatayı fark edebilir, bilmediğiniz bir işin yaklaşık maliyetini kabaca hesaplayabilirsiniz.

Webden güncelleme özelliği ile birim fiyat, TEFE-ÜFE Endeksleri, … gibi bilgileri ilk edinen siz olun.

Ankara'da, Hakkari'de ya da Edirne'deki bir Oska kullanıcısı olarak; kurum birim fiyatlarını, her ay yayınlanan TEFE-ÜFE endekslerini ve diğer tüm değişiklikleri internet üzerinden anında yükleyin. Bu sayede hızlı, önde ve farklı olup avantaj sağlayın.