e-HakedişCAD

Çizimden Metraj Alabilen Yaklaşık Maliyet Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş CAD 1

CAD'lerden gelen bütün yollar e-HakedişCAD’e çıkar!

e-Hakediş CAD 2

Çizilmiş bir projeden
otomatik metraj çıkarmak,
maliyet hesaplamak!

 

Bunu hayal etmiş olmalısınız.

e-Hakediş CAD 3

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye'de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

e-Hakediş CAD 4

Tek Tıklama Yeter

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın,
bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

e-Hakediş CAD 5

e-HakedişCAD Genel Özellikler

Komple Çözüm

Allplan ve Oska, idareler ve yükleniciler için hem ihale öncesinde hem de ihale sonrasında kullanabilecekleri, komple bir çözüm sunmaktadır. Ürünlerin güçlü, esnek ve kullanımı kolay yapısı, idarelerin ve yüklenicilerin gereksinimlerine tam olarak cevap verirken kullanıcılara hız, verimlilik ve prestij sağlıyor.

Çizimden Hatasız ve Hızlı Metraj Çıkarma

Allplan'de çizilmiş (veya herhangi bir CAD programından DWG formatında Allplan'e alınmış) proje üzerinde miktar hesabına (metraja) esas poz numarası tanımlamaları yapılırken direkt olarak Oska'nın pozları kullanılabilir. Böylece hesaplanan metrajlar Oska'nın poz standardına uygun olacağı için tüm resmi ve özel kurumlarda kabul edilen formatlarda olurlar.

Kolay ve Hızlı Öğrenim

Oska kullanıcıları kısa bir eğitimden sonra Allplan'den metraj verilerini alabiliyorlar. Zaten hızlı kullanım için basitleştirilmiş çeşitli şablonlar kullanımınıza hazır olarak veriliyor. Bunlara ek olarak kullanıcılar sık kullandıkları yapıları şablon olarak kaydedip istedikleri projede kullanabiliyorlar.

İhaleye ve Teklife Esas Gerçek Yapı Maliyetinin Bulunması

Allplan'de oluşturulan metrajlar e-HakedişCAD'e aktarılarak ihaleye ve teklife esas yapı maliyeti bulunabilir. Yapı maliyetinin hesaplanmasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait tüm pozlar ve/veya kullanıcı tanımlı (özel) pozlar kullanılabilir.

Kimler Kullanabilir

Oska e-HakedişCAD ve Allplan programlarının lisanslı kullanıcıları bu özellikleri kullanabilirler. Oska'nın e-Hakediş programını (veya önceki sürümlerinden birini) kullananlar da isterlerse sadece ücret farkını ödeyip bu ürünün lisansına sahip olabilecekler.

Malzeme ve İşçilik Miktarları Analizi

Güncelleme zamanı ve yedekleme zamanı periyodik olarak programlanabilir. Böylece işleri hiç aksatmadan, çalışma saatleri dışında tüm veriler yedeklenebilir ve program güncellenebilir.

Yardım Videoları

Tüm menülere ve işlemlere ait görüntülü ve sesli yardımlar (videolar) hazır. Böylece her konu istenilen ayrıntıda ve uzmanından izleyip dinlenilerek öğrenilebiliyor. Oska TV sayfasında yer alan videolar konulara göre sınıflandırılmış ve gelişmiş arama seçenekleri ile desteklenmiştir.

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin 2008, 2009 ve 2010 yılına ait veri kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Programın Server Sürümü

Server sürümü modülü ile ürün, istendiğinde mevcut bilgisayar ağından çoklu kullanıcı olarak da kullanılabilir.

İncele »

Satın Alma Seçenekleri

İncelediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İncele »