e-HakedişCAD

Çizimden Metraj Alabilen Yaklaşık Maliyet Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş CAD 1

CAD'lerden gelen bütün yollar e-HakedişCAD’e çıkar!

e-Hakediş CAD 2

Çizilmiş bir projeden
otomatik metraj çıkarmak,
maliyet hesaplamak!

 

Bunu hayal etmiş olmalısınız.

e-Hakediş CAD 3

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye'de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

e-Hakediş CAD 4

Tek Tıklama Yeter

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın,
bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

e-Hakediş CAD 5

e-HakedişCAD İş Ortaklarımız

NEMETSCHEK

NEMETSCHEK

Merkezi Almanya'da bulunan Nemetschek Allplan GmbH, Avrupa’nın lider bilgi teknolojisi firmalarından olup mimarlık, mühendislik ve yapı konularında çalışmaktadır. 140 ülkede 270.000’den fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Çeşitli ülkelerdeki çalışmalarını benzer firmalarla yaptığı iş ortaklıkları (partner) şeklinde sürdürmektedir. Türkiye’de yaptığı araştırma ve testler sonucunda partner olarak Oska Yazılım’ı seçen Nemetschek ile birlikte çalışmak üzere sözleşme imzalanarak faaliyete başlanılmıştır.

http://www.nemetschek.eu
http://www.aluplan.com.tr
http://www.fga.com.tr

 

Allplan

Allplan

Allplan 3 boyutlu tasarım, serbest şekilli objeler, katı modelleme, animasyon, foto gerçekçi render ve metraj çıktıları içeren yapı çizimlerini üretmenizde size yardımcı olacak bir yazılımdır. Konsept projelerin yüksek kalitede sunulması ve sonrasında uygulama projelerinin çizim, detaylandırma ve metrajlarının alınmasında kullanabileceğiniz özel araçlar içermektedir. Türkçe menüleri ve kullanıcı dostu tasarımıyla ondan vazgeçemeyeceksiniz.