e-HakedişCAD

Çizimden Metraj Alabilen Yaklaşık Maliyet Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş CAD 1

CAD'lerden gelen bütün yollar e-HakedişCAD’e çıkar!

e-Hakediş CAD 2

Çizilmiş bir projeden
otomatik metraj çıkarmak,
maliyet hesaplamak!

 

Bunu hayal etmiş olmalısınız.

e-Hakediş CAD 3

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye'de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

e-Hakediş CAD 4

Tek Tıklama Yeter

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın,
bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

e-Hakediş CAD 5

e-HakedişCAD Özellikleri

Çizimden metraj alma özelliğine sahip, Türkiye'nin ilk ve tek yaklaşık maliyet, hakediş ve kesin hesap programı e-HakedişCAD, yapı sektöründeki büyük bir arayışa cevap veriyor. e-HakedişCAD ile, çizilmiş bir projenin metrajlarına ve maliyetine ulaşmanın tek tıklama uzağındasınız… Projelerinizde e-HakedişCAD’in poz kataloğunda yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve/veya kullanıcı tanımlı (özel) pozları kullanın, bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

Nasıl Çalışıyor

Alternative content

Get Adobe Flash player

Allplan kullanıcıları henüz projelerini çizerken, Türkiye’de yapı sektöründe bir standart olup kamu kurumlarında zorunluluk olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın tüm pozlarını ve kullanıcı tanımlı (özel) pozları e-HakedişCAD’den alıp kullanabiliyorlar, hem de Oska güvencesiyle. Oska kullanıcıları ise elle metraj yapmadan metrajlarını doğrudan *Allplan’den alıyorlar. Hatta başka bir programla çizilmiş bile olsa dwg formatındaki projeleri Allplan’e getirip, yapacakları tanım ve düzeltmelerle, istedikleri metraj değerlerini e-HakedişCAD’e aktarabiliyorlar.

Allplan'de oluşturulan metrajlar e-HakedişCAD'e aktarılarak ihaleye ve teklife esas yapı maliyeti bulunabilir. Yapı maliyetinin hesaplanmasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait tüm pozlar ve/veya kullanıcı tanımlı (özel) pozlar kullanılabilir.

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın, bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

Alternative content

Get Adobe Flash player

Çizimden metraj alma özelliğine sahip, Türkiye'nin ilk ve tek yaklaşık maliyet, hakediş ve kesin hesap programı e-HakedişCAD, yapı sektöründeki büyük bir arayışa cevap veriyor. e-HakedişCAD ile, çizilmiş bir projenin metrajlarına ve maliyetine ulaşmanın tek tıklama uzağındasınız…

Projelerinizde e-HakedişCAD’in poz kataloğunda yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve/veya kullanıcı tanımlı (özel) pozları kullanın, bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.