e-HakedişKampüs

Öğrenciler için Metrajdan maliyete, maliyetten hakedişe öğrenmeniz gereken her şey!

e-HakedişKampüs paket programı öğrenciler için geliştirilmiş ve sadece eğitim amaçlı kullanılabilen bir yazılımdır.

e-HakedişKampüs paket programı eğitim amacıyla kullanımı tamamen ücretsizdir.

Yapı Kampüsü'nü Ziyaret Edin

Hakediş Kampüs

e-HakedişKampüs Genel Özellikleri

Komple Çözüm

e-HakedişKampüs, idareler ve yüklenicilerin hem ihale öncesinde hem de ihale sonrasında kullandıkları ticari bir ürün olan e-Hakediş’in tüm özelliklerini içermektedir. Böylece, idarelerin ve yüklenicilerin tercih ettikleri programın tam olarak benzerini en ince ayrıntısına kadar öğrenme olanağı sağlar.

Mevzuata Uygun

e-HakedişKampüs, Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Programdaki işlem, hesaplama ve kontroller mevzuatta belirtildiği gibi yapılmaktadır. Yazdırılacak tüm belgeler Standart Formlar ve Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Eşsiz Veri Bankası

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatı, analizi, teknik tarifi, nakliye katsayıları ve diğer bilgileri yüklüdür. Ayrıca kullanıcının kendine özel poz dosyaları ve analiz dosyaları oluşturma imkânı vardır.

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin 2008, 2009, 2010 ve 2011 yılına ait veri kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Güncelleme

Programın güncel sürümü, birim fiyatlar, fiyat farkı endeksleri internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz  [email protected]  ve [email protected] e-posta adreslerine e-posta  yazarak destek alabilirsiniz.