e-HakedişYM

Profesyonel Yapı Yaklaşık Maliyeti Hesaplama Programı

e-Hakediş YM programı, e-Hakediş programının yaklaşık maliyet modülü olarak tanımlanabilir. Kısaca e-Hakediş YM programı, e-Hakediş programının hakediş düzenleme dışındaki bütün özelliklerini içermektedir.

Deneme Sürümü Yükle  Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş YM 1

e-HakedişYM Genel Özellikleri

Komple Çözüm

e-Hakediş YM, idareler ve yükleniciler için hem ihale öncesinde hem de ihale sonrasında kullanabilecekleri, komple bir çözüm sunmaktadır. e-Hakediş YM’in güçlü, esnek ve kullanımı kolay yapısı, idarelerin ve yüklenicilerin gereksinimleri ne tam olarak cevap vermekle birlikte, kullananlara hız ve verimlilik katıyor.

Mevzuata Uygun

e-Hakediş YM, Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Programdaki işlem, hesaplama ve kontroller mevzuatta belirtildiği gibi yapılmaktadır. Yazdırılacak tüm belgeler Standart Formlar ve Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Eşsiz Veri Bankası

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatı, analizi, teknik tarifi, nakliye katsayıları ve diğer bilgileri yüklüdür. Ayrıca kullanıcının kendine özel poz dosyaları ve analiz dosyaları oluşturma imkânı vardır.

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Güncelleme

Programın güncel sürümü, birim fiyatlar, fiyat farkı endeksleri internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.

Poz Arama

Gelişmiş arama özelliği sayesinde, birim fiyat kitaplarının tamamında ya da kullanıcının belirledikleri içinde tanım, poz no veya yapım şartları’na göre arama yapılabilir.

Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemine Uyumlu

Kurumun (idare veya firma) tüm verilerinin tek yerde tutulup işlendiği bir sistem olan Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemi’nin bir alt modülü olduğu için diğer tüm modüllerden bilgi alışverişi yapabilir. Bunu kolayca sağlayabilmesi için gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine göre tasarlanmıştır. Yüksek performans ve güvenliğe sahip veri tabanı yönetim sistemi olan Advantage’ı kullanır.

Yardım Videoları

Tüm menülere ve işlemlere ait görüntülü ve sesli yardımlar (videolar) hazır. Böylece her konu istenilen ayrıntıda ve uzmanından izleyip dinlenilerek öğrenilebiliyor. Oska TV sayfasında yer alan videolar konulara göre sınıflandırılmış ve gelişmiş arama seçenekleri ile desteklenmiştir.

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

TÜİK Tabloları ve Hesaplamalar

İş Deneyim Belgesi, ciro / bilanço kontrolüne ilişkin hesaplamalara ve TÜİK tablolarına ulaşabilirsiniz.

Anahtarlığınızda Taşıyın

Yıllardır beğenerek kullandığınız tüm Oska ürünleri, Dünya’nın her yerine sizinle gelmeye hazır…

İnceleyin »

Satın Alma Seçenekleri

İncelediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İncele »