e-kikNet

Kamu İdareleri için İhale Düzenleme ve İhale İşlemlerinin Kontrolü Programı

e-kikNet, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatı ile Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihale sürecindeki tüm işlemleri hızlı ve hatasız yapmaya yardım eder.

e-kikNet, Genel Bütçeli Kurumlar, Katma Bütçeli Kurumlar, Belediyeler, Kamu İktisadi Teşekkülleri, Kooperatifler, kısaca 4734 Sayılı Yasa, ilgili Yönetmelikleri ve Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihaleye çıkan tüm kurumlar içindir.

Deneme Sürümü Yükle Satın Alma Seçenekleri

ekiknet1

e-kikNet Genel Özellikleri

Hızlı ve Hatasız İhaleler

e-kikNet, kanun kapsamındaki idarelerin tüm ihalelerini, ilgili mevzuat gereğince düzenleyebilmelerini, ihale sürecini takip edebilmelerini, işlem ve belge kontrollerini de yaparak ihaleyi hızlı ve hatasız sonuçlandırabilmelerini sağlar.

Ayrıca ihale usulü ve işin türüne bağlı olarak, ihale sürecinin sonuçlanmasına kadar tüm aşamalarda gerekli olan belge düzenlemesini, süre sınırlamaları ve standart formlara uygun olarak yapar, yazdırılmaya hazır hale getirir.

Güvenlik

e-kikNet, ihale dosyalarının yetkisiz kullanıcılar tarafından düzenlenmesini, kopyalanmasını ve yazdırılmasını engellemek amacıyla kullanıcı yetkisi tanımlama ve parola koruması uygulamalarına olanak sağlar.

İhale Otomasyonu

e-kikNet, ihale sürecinin tamamının bilgisayar ortamında yürütülmesini ve kontrol edilmesini sağlar. İhale sürecinde, birden fazla birimin ya da kullanıcının görev alması durumunda, ağ ortamında ihale işlemlerinin yürütülmesine olanak sağlar.

Şablonlarla Çalışma

Standart formlara uygun olarak program tarafından oluşturulan tüm belgeler için, idareler kendilerine özel uygulamalar için şablonlar oluşturabilir ve bu şablonları istedikleri zaman kullanabilir.

Hatırlatmalar ve Uyarılar

e-kikNet, ihale sürecinin tüm aşamalarında kullanıcıya gerekli hatırlatmaları yaparak, herhangi bir atlamaya fırsat vermeden, sürecin sağlıklı olarak devam etmesini ve sonuçlanmasını sağlar.

Dosya Yedekleme

İhale dosyaları düzenli olarak yedeklenebilir ve istendiğinde yedekten geri çağrılabilir. Kullanıcı sonuçlanmış ihaleleri “arşiv” bölümüne gönderir. Bu bölümde sonuçlanan ihalelerin istatistiki bilgilerine ulaşılabilir ve çeşitli ölçütlere göre raporlar alınabilir.

TÜİK Tablolarıyla Çalışma

İş Deneyim Belgesi, ciro / bilanço kontrolüne ilişkin hesaplamalara ve TÜİK tablolarına ulaşabilirsiniz.

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz iletişim formlarımız yardımı ile, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Gelişmiş yazılı ve on-line yardımlara ek olarak, kullanıcı istediği işlem penceresinde seçtiği konuyu tıklayıp programa “bu konuyu anlat” diyebiliyor. Program yapılması gereken işlemleri anlatırken uygulamalı olarak da gösteriyor, film gibi.

Anahtarlığınızda Taşıyın

Yıllardır beğenerek kullandığınız tüm Oska ürünleri, Dünya’nın her yerine sizinle gelmeye hazır…

İnceleyin »

Programın Server Sürümü

Server sürümü modülü ile ürün, istendiğinde mevcut bilgisayar ağından çoklu kullanıcı olarak da kullanılabilir.

İncele »

Satın Alma Seçenekleri

İncelediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İncele »