e-kikNet

Kamu İdareleri için İhale Düzenleme ve İhale İşlemlerinin Kontrolü Programı

e-kikNet, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatı ile Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihale sürecindeki tüm işlemleri hızlı ve hatasız yapmaya yardım eder.

e-kikNet, Genel Bütçeli Kurumlar, Katma Bütçeli Kurumlar, Belediyeler, Kamu İktisadi Teşekkülleri, Kooperatifler, kısaca 4734 Sayılı Yasa, ilgili Yönetmelikleri ve Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihaleye çıkan tüm kurumlar içindir.

Deneme Sürümü Yükle Satın Alma Seçenekleri

ekiknet1

e-kikNet Server Sürümü

Server Sürümü
Server Sürümü

Bu ürünün server modülü sürümü olarak adlandırılan modülü de vardır. Bu sayede ürün, istendiğinde mevcut bilgisayar ağından çoklu kullanıcı olarak da kullanılabilir.

Yazılımın veri yapısı ve uygulama yüzü, bu tür kullanımda beklenen esneklik ve hızı sağlayabilmesi için gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine göre tasarlanmıştır.

Bilindiği gibi bir yazılımın çok kullanıcılı olabilmesi birbirini gören bilgisayarlara uzaktan erişip diğerinin exe uzantılı dosyasını çalıştırmak değildir. Maalesef sektörde bu tür anlatımlarla yanıltılan kullanıcılar olmuş, zamanında ve yerinde yaptığımız duyurularla bu tür durumlar günümüzde azalmaya başlamıştır. Bugün artık gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine sahip ürünün avantajları kullanıcılar tarafından ayırt edilebilmektedir.

Oska ürünleri, kullanılan Advantage ‘Veri Tabanı Yönetim Sistemi’ alt yapısı ile yüksek performans ve güvenliğe sahiptir.