HakedişGold

2886 Sayılı Yasaya Uygun, Hakediş ve Kesin Hesap Programı

HakedişGold, 2886 sayılı Kanuna uygun olarak, Hakediş ve Kesin Hesap işlemlerini, hızlı kolay ve hatasız yapar.

Kullanıcılar, temel bilgilerini kullanarak metraj, analiz, maliyet hesabı, hakediş düzenleme, 13181 sayılı kararnameye göre fiyat farkı hesaplama, … gibi işlemleri kolay, hızlı ve güvenle yaparlar.

Deneme Sürümü Yükle  Satın Alma Seçenekleri

HakedişGold

HakedişGOLD Genel Özellikleri

Kolay Kullanım Komple Çözüm

Birkaç tıklama ile Kesin hesap metrajı ve yeşil defteri hazırlama,

Hesaplanan Nakliyeleri istenen iş gurubuna gönderme,

Mukayeseli Keşif hazırlama, keşfi hazırlanan işin malzeme, düz işçi, usta işçi ve makine tutarlarını hesaplatma,

Analizleri istenen yılın rayiçleriyle fiyatlandırma,

Yıl içi fiyatlarının değişmesi sonucu alınması gereken malzeme fiyat farkları genel malzemeler, nakliyede akaryakıt, bina tesisat ve PVC boru olarak değerlendirilip 13181 sayılı kararname ve ekleriyle açıklanan ilkeler doğrultusunda hesaplayabilme ve daha bir çok özelliği ile idarelerin ve yüklenicilerin gereksinimlerine tam olarak cevap vermenin yanında kullananlara hız ve verimlilik de katıyor.

Eşsiz Veri Bankası

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatı, analizi, teknik tarifi, nakliye katsayıları ve diğer bilgileri yüklüdür. Ayrıca kullanıcının kendine özel poz dosyaları ve analiz dosyaları oluşturma imkânı vardır.

Mevzuata Uygun

HakedişGold, Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Programdaki işlem, hesaplama ve kontroller mevzuatta belirtildiği gibi yapılmaktadır. Yazdırılacak tüm belgeler Standart Formlar ve Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin 2008 ve 2009 yılına ait veri kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Güncelleme

Programın güncel sürümü, birim fiyatlar, fiyat farkı endeksleri internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

TÜİK Tabloları ve Hesaplamalar

İş Deneyim Belgesi, ciro / bilanço kontrolüne ilişkin hesaplamalara ve TÜİK tablolarına ulaşabilirsiniz.

Satın Alma Seçenekleri

İncelediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İncele »