e-Hakediş

Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Deneme Sürümü Yükle  Satın Alma Seçenekleri

e-Hakediş 1

e-Hakediş ne iş yapar?

4734 sayılı Kanuna uygun olarak, Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız yapar.

e-Hakediş kimler içindir?

Bayındırlık, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, Belediyeler… kısaca 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına giren tüm kurumlar ve bunlara iş yapan yükleniciler içindir.

e-Hakediş ne tür işlerde kullanılır?

Kamu İhale Kanunu’na göre ihale edilen, Anahtar Teslimi Götürü Bedel ve Birim Fiyat Teklif türündeki yapım işlerinde kullanılır.

e-hakediş 2

Türkiye’de buna İş Programı denir!

Akıllı İş Grupları, gelişmiş İnşaat İş Programı ve benzersiz Mahal Listesi ile yine rakipsiz…

Yaklaşık Maliyet Hesaplama, Hakediş ve Kesin Hesap Düzenleme, İş Programı Hazırlama Paket Programı

e-hakediş 3

e-HakedişCAD

Çizimden Metraj Alabilen Yaklaşık Maliyet Hakediş ve Kesin Hesap Programı

e-Hakediş, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

e-Hakediş CAD 1

Çizilmiş bir projeden
otomatik metraj çıkarmak,
maliyet hesaplamak!

Bunu hayal etmiş olmalısınız.

e-Hakediş CAD 3

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye'de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

e-Hakediş CAD 4

Tek Tıklama Yeter

Çizimlerinizde e-HakedişCAD pozlarını kullanın,
bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

e-Hakediş CAD 5

e-Hakediş Server Sürümü

Server Sürümü
Server Sürümü

Bu ürünün server modülü sürümü olarak adlandırılan modülü de vardır. Bu sayede ürün, istendiğinde mevcut bilgisayar ağından çoklu kullanıcı olarak da kullanılabilir.

Yazılımın veri yapısı ve uygulama yüzü, bu tür kullanımda beklenen esneklik ve hızı sağlayabilmesi için gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine göre tasarlanmıştır.

Bilindiği gibi bir yazılımın çok kullanıcılı olabilmesi birbirini gören bilgisayarlara uzaktan erişip diğerinin exe uzantılı dosyasını çalıştırmak değildir. Maalesef sektörde bu tür anlatımlarla yanıltılan kullanıcılar olmuş, zamanında ve yerinde yaptığımız duyurularla bu tür durumlar günümüzde azalmaya başlamıştır. Bugün artık gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine sahip ürünün avantajları kullanıcılar tarafından ayırt edilebilmektedir.

Oska ürünleri, kullanılan Advantage ‘Veri Tabanı Yönetim Sistemi’ alt yapısı ile yüksek performans ve güvenliğe sahiptir.