HM-Hakediş

Mal Alımı ve Hizmet Hakedişleri için Paket Program

Benzersiz özellikleriyle kullanıma hazır!

Hem de bildiğiniz Oska kalitesi ve desteği ile!

Temizlik, Yemek, Çöp Toplama, Güvenlik ve Akaryakıt ile diğer mal alımı ve tüm hizmet hakedişlerinizi hazırlamak şimdi dakikalara indi!

Satın Alma Seçenekleri

hmhakediş

HM-Hakediş

Mal Alımı ve Hizmet Hakedişleri için Paket Program

HM-Hakediş, derin bir hakediş mevzuatı bilgisi gerektirmez, kolay kullanımı ile kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde hakediş hesaplamadaki tüm zorlukları ortadan kaldırır.

Kullanıcılar, işin sözleşme bilgilerini bir kez girdikten sonra sadece o aya ait puantajları işliyorlar.

Ardından yeşil defter, yapılan işler listesi, fiyat farkı hesapları ve hakediş kapakları gibi tüm hesaplama ve çıktılar eksiksiz ve hatasız olarak hazırlanıyor.

hmhakediş 2

HM-Hakediş İncelerken Sık Sorulanlar

Genel İşlemler

HM-Hakediş'deki yenilikler nelerdir?

HM-Hakediş programı ile temizlik, yemek alımı, güvenlik, araç kiralama, servis hizmetleri, akaryakıt alımı gibi tüm hizmet ve mal alımı hakediş hesaplama işlemleri Yeni Fiyat Farkı Kararnamesi’ne uygun olarak birkaç dakika içerisinde yapılabilir. Kullanıcı dostu ara yüzü ile menüler arasında kaybolmadan hakediş hesaplamadaki tüm zorlukları ortadan kaldırır.

Kullanıcılar, temel bilgilerini kullanarak puantaj, hakediş düzenleme, fiyat farkı hesaplama, … gibi işlemleri kolay, hızlı ve güvenle yaparlar.

Kuruluşlar ve yükleniciler HM-Hakediş’i genel olarak hangi alanlarda kullanabilir?

HM-Hakediş; puantaj işlemleri, fiyat farkı hesaplama, hakediş düzenleme konularında hesaplama, raporlama ve kontrol amacıyla kullanılabilir:

 • Temizlik, güvenlik gibi personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımlarında çalışılmayan günlere ilişkin kesintiler, tatil günü çalışmaları/fazla mesai ücretlerinin hesaplanması, nakit ödenen yemek ve yol bedellerine ilişkin kesintiler için detaylı hesaplama ve puantaj işlemleri kolaylıkla yapılabilir.
 • Yemek hizmet alımlarında tüm öğün gruplarını tek bir cetvelde görüntüleyebilir, günlük miktarlar ve toplamda aylık hesaplamaları tek seferde düzenleyebilirsiniz.
 • Günlük kat edilen kilometre üzerinden/kilometre hesabı dikkate alınmadan günlük/aylık araç kiralama bedellerini tek bir pencerede kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.
 • Akaryakıt alımı ihalelerinde EPDK tarafından yayınlanan akaryakıt fiyatları programa günlük yansıtıldığından, Fiyat Farkı hesaplaması için karmaşık formüllerle uğraşmadan tek bir tıklama ile hesap sonuçlarınıza ulaşabilir, bu sonuçlarınızı raporlayabilirsiniz.

Kuruluşlar ve yükleniciler neden HM-Hakediş'i kullanmayı düşünmelidir?

Herkesin, bir paket programın sağladığı olanaklardan yararlanmak gerektiği konusunda bilgisi vardır. Paket program, belirli bir konu ve amaca göre geliştirilmiş kolay, hızlı ve güvenilir olmalıdır.

Kurumlardaki herhangi bir satınalma/ihale servisi çalışanı veya Hizmet/Mal Alımı ihalelerine katılan yükleniciler, Fiyat Farkı Endeksleri, EPDK Fiyatları, TÜİK endeks tabloları, Fiyat Farkı Formülleri gibi detaylar arasında kaybolmadan birkaç tıklama ile hakedişlerini düzenleyebilirler. Bunlarla ilgili tüm raporları tek tıklama ile hazırlayabilirler. Piyasadaki tüm Hizmet ve Mal Alımı işlerine ilişkin hakediş hesaplamalarını kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

HM-Hakediş ile dosyalarınızı değişik birimlere gönderme ve alma, düzenli olarak yedekleme ve yedekten geri alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

HM-Hakediş kimler içindir?

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatına göre Hizmet Alımı ve Mal Alımı ihalelerine çıkan tüm kurumlar ve bu tür işler yapan tüm yükleniciler kullanabilir.

Fiyatlandırma ve Sipariş

HM-Hakediş'i nasıl edinebilirim?

Satınalma bilgileri ve diğer ayrıntıları öğrenmek için e-posta gönderin.  

HM-Hakediş diğer hakediş programları arasında nasıl bir yere sahiptir?

Yenilikleri izleme ve uygulamaya koyma hızı ile kısa zamanda sektörün öncüsü olan Oska Yazılım, bu unvanı haklı olarak taşıyıp sürdürmektedir.

İnternetten otomatik güncelleme, ürün çeşitliliği, web üzerinden ücretsiz hesaplama ve arama araçları gibi konularda öncü olan Oska Yazılım, bu hizmetleri ile yöresel firmalar olarak çalışıp yaklaşık maliyet ve hakediş programları üreten rakipleri için de yol gösterici olmanın gururunu taşımaktadır.

Hedefi, mevcut ve yeni tüm ürünlerimizde kullanıcı dostu olma özelliğini öne çıkarmak, satış sonrası hizmetlerimizle kullanıcının her an yanında olmak, kullanıcı önerilerini doğru ve hızlı analiz ederek sürekli gelişmek olan Oska Yazılım’daki her çalışanın bilip benimsediği temel ilke şudur;

"Bir ürünün satıldığı gün, yıllarca sürecek yeni bir kullanıcı dostluğunun başladığı gündür."

HM-Hakediş'i nasıl deneyebilirim?

Anlatılan inanılmaz özellikleri gerçek bir işin hakedişini düzenleyerek görmek isterseniz buraya tıklayıp formu doldurarak bizlere ulaştırın.

En kısa zamanda sizlere ulaşıp programı tüm ayrıntısıyla, hem de gerçek dosyalarınızda kullanarak, incelemeniz sağlanacaktır.

HM-Hakediş'in satış bedeline dahil olan hizmetler nelerdir?

Programın satışında verilen ürün paketinde bulunan lisans kartı ve CD ile birlikte aşağıdaki hizmetler satış tarihinden itibaren 365 gün süreyle ücretsiz verilir:

 1. Yazılımda uygulama sırasında ortaya çıkan programsal sorunların giderilmesi
 2. Oska tarafından yapılan geliştirmeler
 3. Mevzuatta yapılan değişikliklerin işlenmesi
 4. Akaryakıt fiyatları, katsayı, endeks,… gibi değişikliklerin programa işlenmesi
 5. İstendiğinde kullanıcıya telefon ve internet üzerinden kullanım yardımı verilmesi

Yükleme ve Uyumluluk

HM-Hakediş'in sistem gereksinimleri nelerdir?

Programını çalıştırabilmeniz için aşağıdaki sistem donanımı gerekir.

 • Pentium III işlemcili bilgisayar
 • 500 MB sabit disk alanı
 • En az 256 MB RAM
 • 1024x768 veya daha yüksek çözünürlükte monitör
 • Lisanslı Windows 98/2000/XP/Vista işletim sistemi
 • Zengin metin biçimi (rtf) formatını destekleyen editör (MS Word, Wordpad, OpenO, ...)
 • CD Sürücü
 • İnternet bağlantısı
 • Lazer ya da inkjet yazıcı
 • Ek bilgi notu: Gerçek gereksinimler ve ürün işlevselliği sistem yapılandırmanıza ve işletim sisteminize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.