MaliyetBulut

MaliyetBulut

MaliyetBulut

Yaklaşık Maliyet Hesabı için Web Uygulaması

MaliyetBulut, 4734 Sayılı Kanuna uygun olarak yaklaşık maliyet hazırlama işlemlerinin hızlı, kolay ve hatasız yapılmasını sağlayan web uygulamasıdır. Kamu İhale Mevzuatına tabi olan tüm Kamu Kurumları ile bu kurumlara iş yapan yükleniciler yapım işlerinin yaklaşık maliyetini hesaplamada MaliyetBulut’u kullanabilirler.

MaliyetBulut ne iş yapar?

MaliyetBulut uygulaması, 4734 sayılı Kanuna uygun olarak, Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız yapar.

MaliyetBulut kimler içindir?

Çevre ve Şehircilik, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, Belediyeler… kısaca 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına giren tüm kurumlar ve bunlara iş yapan yükleniciler içindir.

MaliyetBulut ne tür işlerde kullanılır?

Kamu İhale Kanunu’na göre ihale edilen, Anahtar Teslimi Götürü Bedel ve Birim Fiyat Teklif türündeki yapım işlerinde kullanılır.

Gerçek Web Tabanlı Uygulama, Gerçek Bulut Mimarisi

Gerçek Web Tabanlı Uygulama, Gerçek Bulut Mimarisi

Sizin bilgisayarınıza herhangi bir dosya/uygulama yüklemesi yapmadan çalışan- browser (tarayıcı) tabanlı uygulamalar web tabanlı uygulama olarak adlandırılır. MaliyetBulut o nedenle gerçek web tabanlı bir uygulamadır.

Her An Güncel

Her An Güncel

Yeni sürümü çıktığında veya bazı açıkları kapatmak için güncelleme yayınlandığı anda siz de en güncel sürümü edinmiş olursunuz. Bunun için ayrıca ücret ödemenize gerek kalmaz ve/veya bu güncellemelerin yüklenmesi için herhangi bir teknisyeni çalıştırmak zorunda kalmazsınız.

Daha Güvenli ve Her An Yedekli

Daha Güvenli ve Her An Yedekli

Geleneksel yazılımlarda çalışanlarınız verileri dizüstü bilgisayarlarına, USB bellek ya da taşınabilir disklere kaydederler. Bu durum ne yazık ki göründüğü kadar güvenli değildir. Dizüstü bilgisayarlar çalınır, bilgisayarların yedekleri alınmaz veya nadiren düzgün yedekleri alınır. Ve her bilgisayarın işletim sistemiyle ilgili en son yama ve güncellemelere sahip olduğu ender görülen bir durumdur. MaliyetBulut kullandığınızda verileriniz güvenli bir şekilde ve devamlı güncel tutulan, aynı zamanda anlık yedeklemesi yapılan, teknolojinin en son olanaklarıyla donanmış son derece güvenli veri merkezlerindeki kurumsal sunucularda saklanır.

Her Yerden Ulaşım

Her Yerden Ulaşım

Web tabanlı yazılım kullanımının önemli avantajlarından biri de tüm verilerinizin merkezi bir şekilde tutulması ve onlara web üzerinden herhangi bir bilgisayar ile erişilebilir olmasıdır. Her şey bir bütün olarak tek bir yerde saklandığı için, verinin güncel halini yanlışlıkla diğer bir bilgisayarda unutma gibi bir şanssızlık yaşamazsınız. Bu veriye her yerden erişebilirsiniz. Tabii güvenli ve şifre korumalı olarak.

Akıllı İş Grupları

Akıllı İş Grupları

Sınırsız sayıda grup açmak, iş grubunu fare ile tutup taşımak, iş gruplarının sıralamasını tıklatıp değiştirmek, … Bunlar akıllı iş gruplarının onlarca özelliğinden sadece birkaçı.

Yardım Videoları

Yardım Videoları

Tüm menülere ve işlemlere ait görüntülü ve sesli yardımlar (videolar) hazır. Böylece her konu istenilen ayrıntıda ve uzmanından izleyip dinlenilerek öğrenilebiliyor. Oska TV sayfasında yer alan videolar konulara göre sınıflandırılmış ve gelişmiş arama seçenekleri ile desteklenmiştir.

Mevzuata Uygunluk

Mevzuata Uygunluk

MaliyetBulut, Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Programdaki işlem, hesaplama ve kontroller mevzuatta belirtildiği gibi yapılmaktadır. Yazdırılacak tüm belgeler Standart Formlar ve Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğine uygundur.

Eşsiz Veri Bankası

Eşsiz Veri Bankası

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatı, analizi, teknik tarifi, nakliye katsayıları ve diğer bilgileri yüklüdür.

Veri Kullanım Hakkı

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Uzmanlardan Destek

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.