Gölge Lisans

İnşaat ve Tesisat Malzemesi Üreticilerine İnanılmaz Teklif!

Bir tarafta, bugüne kadar kullandığınız tüm tanıtım ve pazarlama metotlarınız,

Diğer tarafta ise; Kamu ve özel sektörün önde gelen kurum ve firmaların hem malzeme seçimi yapıp hem de yaklaşık maliyet hesapladıkları bilgisayar programında, ürettiğiniz malzemelerin görüntülenmesi,

Sizce, “malzeme seçici’ye” hangisiyle doğrudan ulaşabilirsiniz?

Evet, yapı sektörünün öncüsü olan Oska Yazılım olarak sizi ve ürünlerinizi doğrudan uygulamacı ve malzeme seçiciyle buluşturuyoruz.

Biz kimiz, bu projede ne yapmak istiyoruz?

www.oska.com.tr adresinde çok ayrıntılı bilgiler bulunduğu halde burada bir özet yapmak yararlı olabilir:

Oska Yazılım olarak, tüm kamu kurumlarının yaklaşık maliyet hazırlamada kullandıkları programları üretmekteyiz.

Bilindiği gibi tüm resmi kurumlar öncelikle Yüksek Fen Kurulu tarafından hazırlanıp yayınlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yayınladığı poz numaralarını kullanmaktadırlar.

Başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın merkez teşkilatı ile il müdürlükleri olmak üzere yüzlerce kamu kurumu, belediyeler, proje ve uygulama firmaları paket programlarımızı kullanarak imalat ve tesisat kalemlerini seçmekte ve yaklaşık maliyetlerini böylece hesaplamaktadırlar.

Kullanıcılarımız, programın kullanımı sırasında projeye uygun olduğu düşünülerek aranan/seçilen malzemelerin resmini de görerek daha doğru seçim yapabilmeyi istemektedirler. Kullanıcılarımızın bu talebini karşılayacak şekilde ürün resimlerini de programlarımıza koymak üzere bir proje geliştirmekteyiz.

Ne yapmalısınız?

1-Ürün Resmini Seçin

Ürün Resminizi Hazırlayın

Ürünlerinizin malzeme seçerken görüntülenmesini ve böylece öncelikle tercih edilmesini istiyorsanız, ürün resimlerini bize iletebilirsiniz.

2-Pozu Girin

Ürünün Poz Numarasını Girin

Ürünün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yayınladığı listelerde hangi poz numarasına uygun olduğunu belirleyin.

Formu Gönderin

Bize Gönderin

Ürünlerinize ait resimleri, eşleştirdiğiniz poz numaralarıyla birlikte aşağıdaki forma kaydederek bize gönderin.

Not 1: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın inşaat ve tesisat birim fiyat ve tarifleri aşağıda pdf olarak verilmiştir.

Not 2: Aynı malzeme, farklı ölçüleri nedeniyle çok sayıda poza karşılık gelebilir. Bu durumda sadece başlığın (pdf dokümanlarında koyu yazılmıştır) poz numarasını belirtip o gruba ait bir resim koymanız yeterli olacaktır

Biz ne yapacağız?

Kullanılmasına izin verdiğinizi belirterek göndereceğiniz ürün resimlerinden uygun olanları seçip kullanacağız, bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz.

Biz ne kazanacağız?

Biz binlerce program kullanıcımızın, malzeme seçerken ürünün resmini de görmesini sağlayarak beklentilerini karşılayacağız. Böylece “sektörün öncüsü” olma misyonumuzu pekiştirmiş olacağız.

Siz ne kazanacaksınız?

Türkiye’de ilk kez Oska Yazılım tarafından yapı sektörünün hizmetine sunulan bu benzersiz mecranın ilk kullanıcıları siz olacaksınız. Ürünlerinizin tanıtımını direkt olarak uygulayıcıya ulaşıp yapacağınız için seçimde ilk akla gelen, dolayısıyla ilk tercih edilen sizin ürünleriniz olacak!

Oska AR-GE
Poz Resimleme Projesi Grubu

Programımızdaki Malzeme Seçme Penceresi Örneği

Örneklerden anlaşılacağı gibi seçilen malzeme pozunun (iş kalemi) resmi kullanıcıya gösterilmekte ve böylece daha doğru bir seçim yapması amaçlanmaktadır.

Malzeme Resmini Gönderme (Kayıt) Formu

Kullanılmasına izin verdiğinizi belirterek göndereceğiniz ürün resimlerinden uygun olanları seçip kullanacağız, bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz.

Adınız Soyadınız * :
Firma/Kurum :
Unvan :
Web adresi :
e-Posta * :
Telefon * :
Faks :
Poz Numarası * :
(Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kitabındaki)
Ürünün Resmi * :
jpg, png, gif Birden çok sayıda ürün resmini listesiyle birlikte zip veya rar olarak gönderebilirsiniz. Bunun için Poz Numarası alanına Toplu ifadesini yazıp Gözat ile dosyanızı ekleyiniz.
Notunuz varsa yazınız :
Güvenlik kodu * : Güvenlik koduGüvenlik kodunu değiştir