Teklif Dosyası Hazırla

Teklif Dosyası Hazırla Web Sayfası

Teklif Dosyası Hazırla

4734 Sayılı ihale yasasına göre mal, hizmet ya da yapım ihalelerine giren herkesin dosya hazırlama sayfası.

TeklifDosyasıHazırla.com sayfasında 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatına göre ihale edilen mal alımı, hizmet ve yapım işlerine istekli veya aday olarak katılacak yükleniciler teklif dosyası hazırlayabilirler.

TeklifDosyasıHazırla.com sayfası 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında ihale edilen, mal alımı, yapım ve hizmet işlerine teklif dosyası hazırlayan yükleniciler içindir.

Tamamen Güvenli

Girdiğiniz firma bilgileriniz Oska’nın özel güvenlikli sunucularında saklanırlar ve sadece yetki verdiğiniz kişiler tarafından görünürler.

İhale teklif fiyatınız hiçbir şekilde kayıt edilmez ve saklanmaz, sadece sizin girdiğiniz ekranda görüntülenir. Bu nedenle her girişte yeniden girmeniz gerekir.

Hatasız Teklif Dosyaları

Yüklenicilerin ihale teklif dosyalarını, ilgili mevzuata uygun olarak hazırlamasına yardım eder. Bu amaçla gerekli hesaplamaları, güncellemeleri ve belge kontrollerini yapar. Yazdırılacak belgeleri ilgili mevzuat ve standart formlara uygun olarak hazırlar.

Firma Bilgileri

Firmanın ihale teklif dosyası hazırlarken sıkça kullandığı bilgiler (Firma Bankaları, Firma Ortakları, Yapı Araçları, İş Deneyimleri, Anahtar Personel, Teknik Personel, Ciro) bir kere girilip saklanır.

Güncelleme

Tüm yenilikler, değişen standart formlar, TUİK endeksleri… anında yüklenmekte olduğundan kullanıcılar her zaman güncel durumu kullanırlar.

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Her istediğinizde [email protected] adresinden yardım alabilirsiniz.