e-Hakediş

e-HakedişYM

Profesyonel Yapı Yaklaşık Maliyeti Hesaplama Programı

e-HakedişYM programı, e-Hakediş programının yaklaşık maliyet modülü olarak tanımlanabilir. Kısaca e-HakedişYM programı, e-Hakediş programının hakediş düzenleme dışındaki bütün özelliklerini içermektedir.

e-HakedişYM ne iş yapar?

4734 sayılı Kanuna uygun olarak, Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız yapar.

e-HakedişYM kimler içindir?

Çevre ve Şehircilik, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, Belediyeler… kısaca 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına giren tüm kurumlar ve bunlara iş yapan yükleniciler içindir.

e-HakedişYM ne tür işlerde kullanılır?

Kamu İhale Kanunu’na göre ihale edilen, Anahtar Teslimi Götürü Bedel ve Birim Fiyat Teklif türündeki yapım işlerinde kullanılır.

Komple Çözüm

Komple Çözüm

e-Hakediş YM, idareler ve yükleniciler için hem ihale öncesinde hem de ihale sonrasında kullanabilecekleri, komple bir çözüm sunmaktadır. e-Hakediş YM’in güçlü, esnek ve kullanımı kolay yapısı, idarelerin ve yüklenicilerin gereksinimleri ne tam olarak cevap vermekle birlikte, kullananlara hız ve verimlilik katıyor.

Mevzuata Uygunluk

Mevzuata Uygun

e-Hakediş YM, Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Programdaki işlem, hesaplama ve kontroller mevzuatta belirtildiği gibi yapılmaktadır. Yazdırılacak tüm belgeler Standart Formlar ve Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Eşsiz Veri Bankası

Eşsiz Veri Bankası

11 idareye ait 80.000’in üzerinde pozun birim fiyatı, analizi, teknik tarifi, nakliye katsayıları ve diğer bilgileri yüklüdür. Ayrıca kullanıcının kendine özel poz dosyaları ve analiz dosyaları oluşturma imkânı vardır.

Veri Kullanım Hakkı

Veri Kullanım Hakkı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme yapılarak birim fiyat, analiz, yapım şartları gibi tüm verilerin kullanım hakları alınmıştır. Ayrıca tüm verileri lisanslı kullanıcılara kullandırma hakkı da sözleşmeye bağlanmıştır.

Güncelleme

Güncelleme

Programın güncel sürümü, birim fiyatlar, fiyat farkı endeksleri internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.

Poz Arama

Poz Arama

Gelişmiş arama özelliği sayesinde, birim fiyat kitaplarının tamamında ya da kullanıcının belirledikleri içinde tanım, poz no veya yapım şartları’na göre arama yapılabilir.

Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemine Uyumlu

Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemine Uyumlu

Kurumun (idare veya firma) tüm verilerinin tek yerde tutulup işlendiği bir sistem olan Kurumsal Bilgi Yönetim Sistemi’nin bir alt modülü olduğu için diğer tüm modüllerden bilgi alışverişi yapabilir. Bunu kolayca sağlayabilmesi için gerçek istemci-sunucu (client-server) mimarisine göre tasarlanmıştır. Yüksek performans ve güvenliğe sahip veri tabanı yönetim sistemi olan Advantage’ı kullanır.

Yardım Videoları

Yardım Videoları

Tüm menülere ve işlemlere ait görüntülü ve sesli yardımlar (videolar) hazır. Böylece her konu istenilen ayrıntıda ve uzmanından izleyip dinlenilerek öğrenilebiliyor. Oska TV sayfasında yer alan videolar konulara göre sınıflandırılmış ve gelişmiş arama seçenekleri ile desteklenmiştir.

Uzmanlardan Destek

Uzmanlardan Destek

Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

TÜİK Tabloları ve Hesaplamalar

TÜİK Tabloları ve Hesaplamalar

İş Deneyim Belgesi, ciro / bilanço kontrolüne ilişkin hesaplamalara ve TÜİK tablolarına ulaşabilirsiniz.

Anahtarlığınızda Taşıyın

Anahtarlığınızda Taşıyın

Yıllardır beğenerek kullandığınız tüm Oska ürünleri, Dünya’nın her yerine sizinle gelmeye hazır…

İnceleyin

Mevzuata Uygunluk

Satın Alma Seçenekleri

İncelediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

İnceleyin

Yardım Seçenekleri Nelerdir?

Yardım Seçenekleri Nelerdir?

Metin Yardımı (F1) ve Kullanım Klavuzu

Öğretici Videolar(Oska TV)

Öğretici Videolar
(Oska TV)

Konunun Uzmanından Telefonda Teknik Destek

Konunun Uzmanından
Telefonda Teknik Destek

Uzaktan Destek (TeamViewer)

Uzaktan Destek (TeamViewer)