Avantajlar

e-kikNet, kullanıcının derin bir bilgisayar bilgisine sahip olmasını gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde idarelerin satınalma birimlerinde çalışan elemanların tüm ihaleleri sağlıklı, hızlı ve güvenle yapmalarını sağlar.

Kullanıcılar, temel bilgilerini kullanarak ihale dosyası hazırlama, ihale süreci ve ihalenin tamamlanması aşamasındaki tüm işlemleri kontrollü bir şekilde yaparlar.

Kullanıcı dostu menüleri ile daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde edin.

e-kikNet kullanıcı dostu arayüzleri, ihalenin türüne göre özelleşen menü şekli ile tamamen yeni bir deneyim sunar. Paket programla çalışma deneyimi olmayan kullanıcılar bile kolaylıkla öğrenip kısa sürede profesyonel kullanıcı düzeyine yükselebilirler

Tüm işlemleri sihirbaz arayüzleri sayesinde atlamadan yapın.

Sizi adım adım sonuca götüren, hata yapmanızı engelleyen işlem sırası ile kolay ve hızlı ihaleler yaparken kendinizi ihale sihirbazı gibi hissedin.

Dilerseniz programı Akıllı Bellek’le birlikte edinerek bilgisayar taşıma derdinden kurtulun.

Akıllı Bellek; bilgi depolama ve lisans kodlarını saklama özelliği olan ve bilgisayarın USB girişine takılan taşınabilir bir aygıttır. Akıllı Bellek ile kullanılan paket programlar Oska’nın AR-GE faaliyetleri sonucunda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kullanıma sunduğu teknolojik bir yeniliktir.

Dilerseniz e-kikNet’i Akıllı Bellek’le birlikte edinerek programı ve tüm çalıştıklarınızı her an yanınızda taşıyabilir, her istediğinizde bir bilgisayara takıp çalışmayı sürdürebilirsiniz. Böylece bilgisayar taşıma zorunda olmadığınız gibi bilgilerinizin güvenliği de eksiksiz sağlanmış olur.

Güncelleme Yöneticini kullanıp yeni neler var, hangilerini güncellemeliyim gibi soruların yanıtını siz düşünmeyin.

Benzersiz Güncelleme Yöneticisi, size tüm yenilikleri duyurduğu gibi onları programınızda daha önce açtığınız dosyalarınıza da güvenle uygulamanızı sağlıyor.

Dosya Yöneticisi ile profesyonel bilgisayar kullanıcıları gibi işlemler yapın.

Dosya gönderme, alma, güncelleme, yedekleme, yedekten alma gibi işleriniz için Dosya Yöneticisini kullanın. Böylelikle profesyonel kullanıcıların yapabildiği karmaşık işlemleri bile düğmelere tıklayarak kolayca ve güvenle yapın.

Kamu İhale Kurumu’nun yayınladığı tüm mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olun.

Webden güncelleme hizmetini kullanın, değişiklikler anında programınıza yüklensin.

Bilgilerinizi kolayca gönder-getir yapıp iş arkadaşlarınızla, ihale komisyonunun diğer üyeleri ile paylaşın.

Gelişmiş dosya gönderme özelliğini kullanarak bilgileri ekibinizin diğer üyeleriyle paylaşın. Ekip arkadaşlarınızın kolayca verilere erişerek bunları düzenlemesini ve benzer bilgilerle çalışabilmesini sağlayın.

Hazır malzeme ve hizmet dosyalarınızı kullanarak hızlı ve doğru yaklaşık maliyet hesabı yapın.

Girdiğiniz piyasa fiyatları belirlediğiniz gruplar altında saklanırlar. Her yeni alımın yaklaşık maliyeti böylece dakikalar mertebesinde ve büyük bir doğrulukla hesaplanabilir.

Yüzlerce kalemden oluşan malzeme listesini tek tek girmeyin, hazır Excel dosyasından alın.

Malzeme listenizi Excel’den alıp verme özelliğini kullanın. İhale ilanına bu listeyi bir tıklama ile gönderin.

Webden güncelleme özelliği ile yeni mevzuat, TEFE-ÜFE Endeksleri, … gibi bilgileri ilk edinen siz olun.

Ankara'da, Hakkari'de ya da Edirne'deki bir Oska kullanıcısı olarak; mevzuattaki yenilikleri, her ay yayınlanan TEFE-ÜFE endekslerini ve diğer tüm değişiklikleri internet üzerinden anında yükleyin. Bu sayede hızlı, önde ve farklı olup avantaj sağlayın.