e-Hakediş’in Yeni Sürümü ÇIKTI!

e-Hakediş’in Yeni Sürümü ÇIKTI!

Yeni
Haber Kaynağı : Oska Yazılım
Okunma sayısı: 7388

e-Hakediş’in yeni sürümü çıktı!

Yeni sürümdeki yenilikleri görmek için burayı tıklayınız.

Bu sürümün pozları İngilizce olarak da kullanabilme özelliği yanında en önemli yeniliği değişen fiyat farkı kararnamesine uygunluğudur.

Bilindiği gibi yapım işlerinde uygulanacak fiyat farkı esas ve usulleri değişti.

Kararname 31 Ağustos 2013 Tarihli ve 28751 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlandı.

Yürürlük Tarihi ise 29.11.2013 olarak belirlendi. Yani ilanı veya duyurusu 29.11.2013’ten sonra yapılacak ihalelerde uygulanacak!

Kararnameyi görmek için tıklayınız.

Oska Yazılım AR-GE ekibi olarak, sayfalarımızdaki duyuru, açıklama ve makalelerle gelişmelerden sizleri haberdar etmiştik.

Şimdi ise yeni kararnamenin tüm esas ve usullerine göre fiyat farkı hesaplaması yapan e-Hakediş’in yeni sürümünü sizlerin kullanımına sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Başlıkta spot olarak belirtilen “Türkiye, yapım işleri (yeni) fiyat farkı hesabını e-Hakediş’le yapacak!“ ifadesinden tek seçeneğin bu olduğu anlaşılmasın.

Fiyat Farkı Hesaplama

Fiyat farkı hesaplamanın bir yolu;

Onlarca koşulu hiç unutmadan akılda tutup, elle veya çok güvenilmeyen herhangi bir programla fiyat farkı hesaplamak,

Fiyat farkı hesaplamanın hızlı, hatasız ve güvenli yolu ise;

e-Hakediş kullanmak!

Fiyat Farkı

 

Fiyat fakı hesabını elle veya çok güvenilmeyen herhangi bir programla yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar ilgili makalede özetlenerek sıralanmıştır. e-Hakediş kullanıyor olsanız bile, bu makaleyi en az bir kere okumanızı önermekteyiz. Böylece bir kere daha, e-Hakediş kullanıcısı olmanın farkını hissedecek ve gururunu duyacaksınız.

e-Hakediş Yeni Arayüz

Yeni Arayüz

Kullanıcı testleri sırasındaki bir tespitimiz de programın yeni arayüzünün her göreni heyecanlandırmış olması. Benzersiz onlarca yenilikten bir olan yeni arayüz, programın kullanıcı dostu olma özelliğini daha da pekiştiriyor!

 

e-Hakediş’in yeni sürümüne yükselmek ücretsiz!

Bizi bu günlere taşıyan birlerce kullanıcımıza şükranlarımızın ifadesi olarak bir hediyemiz var: 24. yılımızı kutlarken tüm e-Hakediş kullanıcılarımıza yeni sürüm olan 9.5.0.1 sürümünü ücretsiz veriyoruz.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Oska Yazılım AR-GE Ekibi

Ücretsiz Hakediş Güncellemesi

e-Hakediş kullanıcısı mısınız?

Yeni sürüm olan 9.5.0.1’i ücretsiz edinin!

Hemen, Şimdi Yükleyin!

Not: Ücretsiz sürüm yükselme kampanyası e-Hakediş’in 9.5.0.1 sürümünü ve tüm kurumların 2013 yılına kadar olan birim fiyatlarını kapsamaktadır.