Yapı profesyonellerinin TV’si Oska TV Yayında!

Yapı profesyonellerinin TV’si Oska TV Yayında!

Yeni
Haber Kaynağı : Oska Yazılım
Okunma sayısı: 6615

Sektörün profesyonellerinin yanında yeni başlayan meslektaşlarımız da uzun zamandır böyle bir TV projesi gerçekleştirmemiz için bizi önerileri ile desteklediler. Sektörü bilen birçok profesyonel “bunu ancak Oska yapar” diyerek bize güç verdi. Sektörün öncüsü olmanın sorumluluğu ile bu işe soyunduk ve gördüğünüz gibi bu projemizi de başarı ile tamamlayıp kullanımınıza sunduk.

Ümidimiz “öncüler izlenir” kuralının bir kez daha hayata geçmesi ve sektörde bizi izleyen yerel firmaların da bu yeniliği uygulamaya çalışmalarıdır. Yakında OSEM taklidi ASEM veya XYZ Akademi, Oska TV taklidi XYZ TV gibi ürünler beklemekteyiz. İzlenilip taklit edilmek Oska olarak “sektörün öncüsü” olduğumuzu her defasında yeniden perçinliyor.

Oska TV, genel olarak yapı profesyonellerinin TV’si olarak adlandırılsa da özel olarak yapı maliyeti ve kamu ihale süreçleri konularında bir ihtisas TV’si olmayı amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda hazırlanmış yüzlerce video ile yayına başlıyoruz. Görüş ve önerileriniz doğrultusunda gelişip büyümeyi düşündüğümüz için bunları lütfen bizimle paylaşınız.

Oska TV Oska TV'yi izleyin