Avantajlar

Kullanıcı dostu program arayüzü ile daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde edin.

HM-Hakediş programı ile ihtiyaç duyduğunuz pencereleri menülerde aramanıza gerek kalmadan ana ekranda kolayca bulabilir, bu pencereleri sık kullanma durumuna göre istediğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Paket programla çalışma deneyimi olmayan kullanıcılar bile kolaylıkla öğrenip kısa sürede profesyonel kullanıcı düzeyine yükselebilirler.

Güncelleme Yöneticisini kullanıp yeni neler var, hangilerini güncellemeliyim gibi soruların yanıtını siz düşünmeyin.

Benzersiz Güncelleme Yöneticisi, size tüm yenilikleri duyurduğu gibi onları programınızda daha önce açtığınız dosyalarınıza da güvenle uygulamanızı sağlıyor. “Programda yeni neler var?” sorusunun cevabı için programı açmanız yeterli. Güncelleme Yöneticisi, tüm yenilikleri sizin için takip eder.

Dosya Yöneticisi ile profesyonel bilgisayar kullanıcıları gibi işlemler yapın.

Dosya gönderme, alma, güncelleme, yedekleme, yedekten alma gibi işleriniz için Dosya Yöneticisini kullanın. Böylelikle profesyonel kullanıcıların yapabildiği karmaşık işlemleri bile düğmelere tıklayarak kolayca ve güvenle yapın.

Akaryakıt alımı fiyat farkı hesaplamasında kullanacağınız, EPDK tarafından yayınlanan tüm akaryakıt fiyatlarına anında ulaşın.

2013/5215 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı gereği günlük yayınlanan ve akaryakıt alımı fiyat farkı hesaplamasında kullanılması zorunlu olan tüm akaryakıt tiplerine ilişkin fiyat listelerine ulaşmak için sadece programı açmanız yeterlidir Böylece fiyat farkı hesaplaması, ayrıca bir işlem yapmaya gerek kalmaksızın otomatik olarak gerçekleşecektir.

Bilgilerinizi kolayca merkez ofise ya da eve gönderip veya getirip paylaşın.

Gelişmiş dosya gönderme özelliğini kullanarak bilgileri ekibinizin diğer üyeleriyle paylaşın. Ekip arkadaşlarınızın kolayca verilere erişerek bunları düzenlemesini ve benzer bilgilerle çalışabilmesini sağlayın.

İşinize uygun Puantaj Cetvelini seçmek ve ilgili hakedişte miktarları hesaplamak artık çok kolay.

Hakediş dosyasını açtığınızda, sadece bir kez sözleşme kalemlerini tanımlamanız ve kullanacağınız puantaj cetvelini seçmeniz yeterli. Piyasada hâlihazırda gerçekleştirilen tüm Hizmet ve Mal alımlarında kullanılabilen puantaj cetvelleri ile, size sadece Yeşil Defter’e aktarılmış olan işin ilgili hakedişteki miktarını gözlemlemek kalıyor.

Personel kayıtları için ayrı listeler tutmanıza gerek yok; Puantaj Cetvelinde her şey hazır olarak gelsin.

Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımlarında; çalışılan günler, personel izinleri, nakit ödenen yemek ve/veya yol bedeli kesintileri ve fazla mesai, tatil günü çalışma ödemeleri için ayrı kayıt tutmanıza gerek yok. Her bir personelin idari/yıllık izin ve raporları Kolay Giriş penceresi kullanılarak tek seferde tanımlanabilir. Aynı kayıt üzerinden fazla mesai ve tatil günü çalışmalarına yönelik yapılacak ek ödemelerin toplam tutarına anında ulaşabilirsiniz. Personel puantaj cetvelinde, tüm personel isim listesi excel’den de getirilebilir.

Hakediş dosyanızdaki tüm belgeleri tek tıklama ile elinizin altında.

Devlet Harcama Belgeleri Yönetmeliği doğrultusunda; “Hakediş Raporu Kapağı”, “Dizi Pusulası”, ”Metraj İcmali (Yeşil Defter)”, ”Fiyat Farkı Hesap Tablosu”,”Ödenek Dilimleri”, ”Yapılan İşler Listesi”, ”Hakediş Özeti”, ”Hakediş İcmali” ve ”Hakediş Raporu” gibi tüm raporları tek tıklama ile açabilir, bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz..

Webden güncelleme özelliği ile akaryakıt fiyatları,Yİ-ÜFE/TEFE Endeksleri, … gibi bilgileri ilk edinen siz olun.

Ankara'da, Hakkari'de ya da Edirne'deki bir HM-Hakediş kullanıcısı olarak; günlük yayınlanan akaryakıt fiyat listelerini, her ay yayınlanan Yİ-ÜFE/TEFE endekslerini ve diğer tüm değişiklikleri internet üzerinden anında yükleyin. Bu sayede hızlı, önde ve farklı olup avantaj sağlayın.