Şahin TEKİNBAŞ

Özellikle sıcak ilgiden çok memnunuz.

Şahin TEKİNBAŞ
İnşaat Teknikeri, Siirt Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

Neden Oska? Memnun olduğum için Oska

Yaklaşık maliyet hazırlanırken; birim fiyatlarının hazır olarak sunulması, pursantaj oranlarının hesaplamasında hata payının yok denecek kadar minimuma indirilmesi ve ödeme işlemlerinde kolaylık sağlaması, metrajlar daha net olarak hazırlanabilmesi, çok zahmetli olan işin teknik tarifinin hazır bulunması ve zaman kazandırması.

Hakediş ödemelerinde; fazla ödemeye mahal vermemesi, hakedişlerden kesilmesi gereken her türlü vergiler, kesintiler ve cezaların düzgün ve eksiksiz olarak kesme olanağını sağlaması.

Aşırı düşük sorgulamasında bizlere çok kolaylık sağlaması. Aşırı düşüğe girmiş olan dosyalarının hazırlamış olduğu savunmalarının yanlış mı, yeterli mi yoksa yetersiz mi olduğunu bize analiz girdilerinden inceleme olanağı sağlaması.

Fiyat farklarını TEFE ve TÜFE oranlarına göre hazırlayıp biz teknik elemanlara çok kolaylık sağlaması.

Günümüz şartlarında ve teknolojik gelişmelerinin sürekli ve hızlı değişim göstermesi ve bu değişim karşısında Oska yazılım şirketinin kendini sürekli güncellemesi ve yenilemesinden dolayı tercihimiz olmuştur. Yazılım ve programın çalışması ile ilgili oluşan herhangi bir sorunumuzda şirketinizle irtibatta bulunmasından sonra sorunumuzla ilgili işlemin hemen yapılması ve çok kısa zamanda sorunumuza çözüm bulunması bizi programa daha da fazla ilgili hale getirmiş ve memnun etmiştir. ÖZELLİKLE SICAK İLGİDEN ÇOK MEMNUNUZ: Allah emeğinizin hakkını boşa çıkarmasın.

Oska Yazılım sunduğu program kalitesinin yanında verdiği teknik destek ve günümüze uyarlanabilir olmasının ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih sebebi olmuştur.

TEŞEKKÜRLER Oska.